Poznaj nas

EkoZam to lokalny lider w produkcji tuszów do drukarek oraz tonerów. Znajdziesz u nas oszczędność w eksploatacji, ekologiczne produkty oraz wieloletnie doświadczenie!

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją zamiennych kartridży do drukarek atramentowych i tonerów do drukarek laserowych. Jest to odpowiedź na coraz większe zainteresowanie społeczeństwa w Polsce problemami ekologii, jak również alternatywne rozwiązanie dla firm pragnących w znacznym stopniu ograniczyć koszty związane
z eksploatacją drukarek.

Produkty oferowane przez naszą firmę otrzymywane są w oparciu o technologie recyklingu. Zastosowanie naszych kaset i wkładów w Państwa drukarkach, gwarantuje otrzymanie najwyższej jakości wydruku w atrakcyjnych cenach. Do produkcji zamiennych kartridży i tonerów wykorzystywany jest specjalistyczny sprzęt co pozwala na wysoką niezawodność i trwałość. Ponadto wszystkie tonery i kartridże są testowane.

Wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją jakości.

Firma nasza zajmuje się również skupem od klientów pustych kaset i wkładów do drukarek. Tym sposobem rozwiązujemy Państwa problem związany z utylizacją tych odpadów zgodnie z ustawą o odpadach (Dz.U.Nr 62 z 27.04.2001 r).

Przy większych ilościach pustych wkładów odbieramy je od klienta własnym transportem.

Jako jedna z nielicznych firm na terenie województwa lubelskiego posiadamy zgodę Starosty Zamojskiego na pozyskiwanie i odzysk w/w odpadów (decyzja nr OŚ 7645/26/03 z dnia 12.05.2003r).

Nasza propozycja pozwoli Państwu rozwiązać problem wiążący się z tymi odpadami.